Naar de navigatie Naar de inhoud

De Zorgcirkel, locatie Jonkerhof

Verpleeghuiszorg

8
.7

uit 10 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van De Zorgcirkel, locatie Jonkerhof - Landsmeer op 2 november 2020

Geverifieerd

Afspraken

9

Verpleging

8

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Dementie

Toelichting

Wat beter zou kunnen is de was. Alle kleding is gemerkt en toch vind ik 2 tot 3 keer per week kleding van een ander in de kast. Ik ben tevreden over de aandacht voor mijn moeder, de activiteiten en de verzorging want ze ziet er altijd picobello uit. Als er zich problemen voordoen wordt er meegedacht in oplossingen. De accommodatie is heel huiselijk en gezellig. Het is er helemaal top. Het Jonkerhof is echt een paleisje.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Zorgcirkel, locatie Jonkerhof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.