De Zorgcirkel, locatie Middelwijck
Verpleeghuiszorg
uit 19 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van De Zorgcirkel, locatie Middelwijck - Middenbeemster op 27 oktober 2020
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
De meeste verzorgenden zijn erg vriendelijk en lief voor mijn vader. Met name de wat oudere vaste krachten zijn heel goed en empathisch. Ik vind het cliënt portaal dat er sinds kort is echt een vooruitgang. Daarin staan ook de namen van het personeel en kan ik volgen wat er voor mijn vader gedaan wordt. De accommodatie is prima, landelijk gelegen met een binnentuin. Een minpunt is dat er zoveel kleding kwijtraakt. Ik doe zelf de was en communiceer dit heel vaak, ook met briefjes die ik neerleg. Maar er zijn veel invalkrachten die dit niet lezen. Ze nemen de was dan mee voor de wasserij en dan raakt er veel kwijt of duurt het 3 weken voor ik de kleding terug krijg. Ik moet daardoor vaak nieuwe kleding kopen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Zorgcirkel, locatie Middelwijck? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.