De Zorgcirkel, locatie Triton
Verpleeghuiszorg
uit 27 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van De Zorgcirkel, locatie Triton - Purmerend op 11 november 2020
Aandoening / behandeling
Ziekte van Alzheimer
Toelichting
Ik ben over alles heel tevreden; behalve een minpuntje; dat er nogal eens kleding weg is. Ik meldt het altijd en dan gaat men er ook wel achteraan, maar het komt vaak niet terug. We worden altijd vriendelijk ontvangen, ik kan altijd terecht voor vragen over de gezondheid van mijn moeder. Ze zit in een rolstoel, maar ze lopen regelmatig even met haar. Er worden spelletjes gedaan. Ik heb een keer meegemaakt dat ik mijn vrouw in bed aantrof en ik zag geen enkel teken van leven. Ik ging naar iemand van het personeel en ook de arts kwam er zelfs bij. Het is allemaal goed verlopen en ik werd heel goed opgevangen. Ik hoop niet dat het zover komt, maar ik zou er ook zelf wel opgenomen willen worden als het ooit nodig zou zijn.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Zorgcirkel, locatie Triton? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.