Informatie over
Waardering van Dignis, Verpleeghuis De Enk - Zuidlaren op 10 mei 2022
Toelichting
Via Caren zorgt kunnen we monitoren wat er gebeurt en makkelijk contact hebben met de zorgmedewerkers. Deze laatsten maken het verschil. Ze hebben veel aandacht voor de bewoners en stralen liefde en warmte uit. Er zou meer gedigitaliseerd moeten worden, zodat het personeel meer tijd heeft voor de bewoners. Het gebouw is verouderd. Zo zijn er kleine wc's. De kamer van mijn moeder is belachelijk klein, 2 bij 3 meter. Er kunnen alleen bed en kleine stoel in. Daardoor is er weinig beweegruimte voor de verzorgenden. Mijn moeder heeft een eigen badkamer met wastafel, douche en toilet, maar deze is ook heel klein. De instelling heeft een mooie tuin. Dat vind ik prettig. Ook zijn er een creatieve ruimte, een kapper en activiteiten zoals handwerken en schilderen. 's Nachts is er maar een medewerker voor acht mensen. 's Avonds moet ik soms lang wachten als ik bel. Het eten is top. Het is gevarieerd, wordt vers gekookt en op vaste tijden geserveerd. Soms zijn er snacks.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Dignis, Verpleeghuis De Enk? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.