Dignis, Woonservicecentrum Bernlef
Verpleeghuiszorg
uit 22 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Dignis, Woonservicecentrum Bernlef - Groningen op 5 mei 2022
Toelichting
De vrijheid van mijn moeder is te groot en daardoor gaat kwaliteit van leven achteruit. Twee keer in de fysio, maar haar keuze om geen fysio te hebben. Alles wat ze ktijt is krijg je niet terug, maar je kan het wel beouden. Ze mag hier zelf bepalen en dat is lovenswaardig, Maar hieridoor is ze erg achteruit gegaan. Ik verwijt het de zorg niet, maar het zou leuk wezen dat ze iets meer druk zouden kunnen uitoefen oop dit sooort situatueioe. Is ergb gedatteerd, in de zomer bloedheet, Slechte ventilatie. De lift duuirt heel lan en het rammelt en klapt. In de hele begeleiding, de bezigheid en wat ze doen. Mijn moeder zit hier geweldigt en dat geeft ons rust,. Bingo, pasen en kerst. Er zijn veel activiteiten en mijn moeder cvindt6 het leuk om hier aan mee te doen. Het eten vindt ze goed. Het was eerst om 12L00 eten en dat hebben ze nu op 12:30 gezet en dat geeft meer rust. Ze hebben in de ochtend wat meer ruimte om de dingen ze doen
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Dignis, Woonservicecentrum Bernlef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.