Naar de navigatie Naar de inhoud

Envida, Zorgcentrum Croonenhoff

Verpleeghuiszorg

8
.5

uit 19 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Winnaar van:

Informatie over

Waardering van Envida, Zorgcentrum Croonenhoff - Maastricht op 13 april 2010

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

8

Omgang medewerkers

8

Informatie

8

Luisteren

8

Accommodatie

9

Toelichting

Eigenlijk is alles goed, met uitzondering van de schoonmaak. Dat wordt uitbesteed en gebeurt maar één keer per week. Verder is het personeel erg vriendelijk en wordt de familie goed op de hoogte gehouden. Het gebouw is heel nieuw.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Envida, Zorgcentrum Croonenhoff? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.