Naar de navigatie Naar de inhoud

Envida, Zorgcentrum De Bron

Verpleeghuiszorg

8
.2

uit 34 waarderingen

Winnaar van:

Informatie over

Waardering van Envida, Zorgcentrum De Bron - Eijsden op 23 oktober 2020

via Van Loveren & Partners
Geverifieerd

Afspraken

8

Verpleging

8

Omgang medewerkers

8

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Toelichting

Ik voel me hier thuis en woon er naar mijn zin. Ik kan de afleiding en het contact zelf zoeken. Een nadeel in het huis is , is dat er maar één lift is. We staan soms in de file om met de lift mee te kunnen. Het eten is de laatste tijd verbeterd. Het is wel gevarieerd, en tegenwoordig zit er ook wel een sausje op of bij. Het smaakt me we

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Envida, Zorgcentrum De Bron? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.