Naar de navigatie Naar de inhoud

Florence, verpleeghuis Gulden Huis

Verpleeghuiszorg

8
.2

uit 4 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Deze locatie levert ook Revalidatiezorg.

Waardering van Florence, verpleeghuis Gulden Huis - Den Haag op 11 maart 2018

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Verpleging

9

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

9

Luisteren

8

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Met gemengde gevoelens werd mijn moeder opgenomen. Maar ze is zo goed behandeld.Vooral het verplegend personeel van de 6 c afdeling krijgen van haar en fam. een dikke 10.Ons contactpersoon heeft ons op de hoogte gehouden en zo haar best gedaan voor mijn moeder.Onze mening die uit een vorige ervaring twee jaar geleden met mijn vader was niet goed. Dus hadden we gemengde gevoelens. Maar die zijn nu heel positief.

Reactie van/namens Florence, verpleeghuis Gulden Huis - Den Haag

Wat een mooie waardering heeft u ons gegeven: heel hartelijk dank.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Florence, verpleeghuis Gulden Huis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.