Informatie over
Waardering van Florence, Woonzorgcentrum Oostduin - Den Haag op 5 juli 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
Mijn moeder zat op de gesloten afdeling. Al het personeel van schoonmaak t/m verpleging krijgen van mij een 10! De locatie is prachtig, je waant je in een 5 sterrenhotel.Vooral met demente ouderen is de zorg erg zwaar, maar ze doen het fantastisch!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Florence, Woonzorgcentrum Oostduin? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.