Naar de navigatie Naar de inhoud

Florence, Woonzorgcentrum Vredenburch

Verpleeghuiszorg

8
.0

uit 33 waarderingen

Informatie over

Waardering van Florence, Woonzorgcentrum Vredenburch - Rijswijk op 19 december 2022

via Facit
Geverifieerd

Afspraken

5

Verpleging

8

Omgang medewerkers

7

Kwaliteit van leven

7

Luisteren

7

Accommodatie

7

Toelichting

Over de schoonmaak hier ben ik erg tevreden, ik vind het fijn dat ze twee keer per week langskomen. Ik erger me eraan dat de lastige bewoners alle aandacht krijgen, waardoor men voor mij geen tijd heeft. Het is jammer dat er hier geen winkels om de hoek zitten, ik moet daarvoor twintig minuten lopen. Ik moet al een lange tijd op een afspraak met de dokter wachten, dat vind ik vervelend.

Reactie van/namens Florence, Woonzorgcentrum Vredenburch - Rijswijk

Hartelijk dank voor uw waardering. De punten die u noemt, nemen wij mee in onze interne besprekingen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Florence, Woonzorgcentrum Vredenburch? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.