Floriaan, een huis van Oktober
Verpleeghuiszorg
uit 94 waarderingen
Informatie over
Waardering van Floriaan, een huis van Oktober - Bladel op 23 november 2020
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
Er kan wel het een en ander verbeterd worden er is overal te weinig tijd voor, dat ligt niet aan de medewerkers maar er zijn gewoon te weinig verzorgenden. Er is, door tijdgebrek, ook te weinig persoonlijke aandacht. De ene verzorgende geeft meer aandacht dan de andere verzorgende. Mijn vader berust in zijn situatie maar vindt het niet gemakkelijk. Door Corona staan de activiteiten ook op een nulpunt. Kortom, als er meer personeel zou zijn zou het een heel ander verhaal worden, ik kan het niet beter maken dan het is. De accommodatie is erg goed, het staat centraal in een mooie omgeving en een mooie tuin. Er wordt ook geregeld iets voor de bewoners georganiseerd.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Floriaan, een huis van Oktober? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.