Naar de navigatie Naar de inhoud

Interzorg, De Hullen

Verpleeghuiszorg

7
.9

uit 57 waarderingen

Informatie over

Waardering van Interzorg, De Hullen - Roden op 20 juli 2016

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

8

Omgang medewerkers

8

Informatie

7

Luisteren

7

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Als er iets aan de hand is dan bellen ze me of nemen ze contact op via de mail. Daar ben ik tevreden over. Mijn moeder wordt heel goed verzorgd en als er problemen zijn dan pakken ze dat op. Ze behandelen haar met respect en ze heeft hier een waardig leven. Ze praten altijd heel liefdevol over mijn moeder en ze vinden haar een liefdevolle vrouw. Over bepaalde dingen kan je wel beter geïnformeerd worden. Zo zet ik mij al een tijdje in om de tuin aan te pakken. Dat is nu gedaan, maar ze hebben mij daar niet over ingelicht. Ik denk dat het ook te maken heeft met de wisseling van de managers. Verder wordt er goed geluisterd en doen ze ook iets met mijn opmerkingen. Het is er schoon en netjes, maar ze hebben wel hele vieze koffie.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Interzorg, De Hullen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.