Naar de navigatie Naar de inhoud

Interzorg, De Hullen

Verpleeghuiszorg

7
.9

uit 57 waarderingen

Informatie over

Waardering van Interzorg, De Hullen - Roden op 16 juni 2016

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

7

Omgang medewerkers

7

Informatie

7

Luisteren

8

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Ik word hier 1 x in de week gedoucht en de rest word ik gewassen en dat vind ik wel goed. De verpleging is erg lief en ze doen veel voor mij ik word ook door ze naar bed gebracht. Ik eet in de grote huiskamer met meer mensen daar eet ik mijn broodje en het warm eten. we hebben keuze uit 2 soorten menu's en er zit altijd wel iets bij wat ik lust.Ik heb niet zo grote kamer , maar kan wel wat spulletjes kwijt. Zo heb ik toch wat van thuis mee gekregen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Interzorg, De Hullen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.