Naar de navigatie Naar de inhoud

Laurens woonzorglocatie Blijdorp

Verpleeghuiszorg

9
.0

uit 16 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Informatie over

Waardering van Laurens woonzorglocatie Blijdorp - Rotterdam op 12 juli 2017

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

6

Verpleging

7

Omgang medewerkers

7

Kwaliteit van leven

5

Luisteren

6

Accommodatie

5

Aandoening / behandeling

Beroerte

Toelichting

Mn moeder is na een hersenbloeding en revaladatie in dit verpleeghuis terecht gekomen. Ze is blij met het mooie apartement en de meeste verpleegkundige zijn prima. Helaas is het huis niet "levendig" zoals in de folder en op de website word vermeld: De balie is maar een paar uur per dag bezet en ook het restaurant is maar zeer beperkt open. Op de afdeling is ook geen algemene woonkamer. De aktiviteiten stellen erg weinig voor en mn moeder komt bijna nooit buiten zodat ze niks heeft aan de levendigheid van de buurt. Kennelijk lukt het Laurens niet om daar vrijwilligers voor te vinden. Mn moeder zit in een rolstoel, maar ook voor bewoners die met een rollator lopen is de ingang door de steil aflopende stoep niet te doen.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Laurens woonzorglocatie Blijdorp? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.