Informatie over
Waardering van Laverhof, locatie Het Retraitehuis - Uden op 18 februari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Het tijdgebrek voor een praatje met de mensen is te groot. Als mensen extra aandacht nodig hebben, is daar ook geen tijd voor. Er zijn veel mensen die om aandacht vragen, omdat hun familie en kinderen te weinig komen. Dan vragen ze dat aan de medewerkers, maar zij moeten altijd zeggen dat ze te weinig tijd hebben. (zorgverlener)
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Laverhof, locatie Het Retraitehuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.