Informatie over
Waardering van Laverhof, locatie Het Retraitehuis - Uden op 27 september 2022
Toelichting
Kan beter: Dat er wel wat beter moet worden gekeken, zoals dingen die er wel staan, bijvoorbeeld naar kleding of schoeisel, nu wordt er snel gezegd het is er niet want het staat er niet. Tevreden over: Tevreden dat er kundige mensen naar mij kijken, goed naar me luisteren en aandacht van de meeste verpleging.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Laverhof, locatie Het Retraitehuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.