MeanderGroep, Expertisecentrum Lückerheide
Verpleeghuiszorg
uit 9 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van MeanderGroep, Expertisecentrum Lückerheide - Kerkrade op 16 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Ziekte van Parkinson
Toelichting
Mijn broer verblijft op de afdeling Narcis. Speciale afdeling voor parkinson patiënten.Steeds weer ga ik met een rot gevoel erheen. Je moet eerst een hele lange gang door waar de dementerende patiënten ook lopen. Het is fijn voor deze mensen dat ze deze vrijheid hebben, maar voor de bezoekers is het vreselijk. Mijn broer heeft cognitieve problemen maar is zeer zeker niet dement. Wordt hier dan ook steeds mee geconfronteerd.Voordelen:+ Kennis van deze afschuwelijke ziekte+ In woonvorm alleen maar patiënten met parkinson+ Leuk aardig personeel, op enkeling (oudere) na. Nadelen:- Flink verouderde locatie, heeft grondige renovatie nodig. Bv andere vloeren, restyling woonkamer- Geen aparte ingang van buiten af naar deze afdeling- Weinig activiteiten voor de bewoners.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor MeanderGroep, Expertisecentrum Lückerheide? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.