Naar de navigatie Naar de inhoud

Mijzo - De Riethorst

Verpleeghuiszorg

8
.0

uit 60 waarderingen

Waardering van Mijzo - De Riethorst - Geertruidenberg op 18 november 2020

Geverifieerd

Afspraken

10

Verpleging

10

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Het gebouw is splinternieuw. Het is optimaal ingericht voor de bewoners. Mijn moeder heeft een armband om waarmee de deuren open gaan. Als ze per ongeluk naar buiten gaat kunnen ze dat ook zien en kunnen ze haar ophalen. Mijn moeder heeft een heel groot appartement met een fantastisch vrij uitzicht waar ze van geniet. Ik vind dat ze het mooiste plekje heeft. Er worden activiteiten aangeboden waar mijn moeder aan mee kan doen, zoals gym met muziek, knutselen, kleuren. Af en toe krijg ik iets opgestuurd zoals een foto van mijn moeder. Er is een labradoodel die is opgeleid om met de bewoners te knuffelen. De maaltijden worden iedere dag vers gekookt. Er wordt gezamenlijk gegeten in de buurtkamers. Een keer in het halfjaar heb ik een evaluatiegesprek. De medewerkers gaan heel leuk met mijn moeder om. Iedereen wordt met de voornaam aangesproken. Alles wordt nauwlettend in de gaten gehouden.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mijzo - De Riethorst? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.