Waardering van Mijzo - De Stroming - Waspik op 5 november 2020
Toelichting
Het is een prachtig gebouw. Ze wordt goed behandeld en opgevangen. In het begin was het hier goed met veel vrijwilligers en werd er veel georganiseerd. Nu met corona verloopt alles moeizamer merk ik. Er is minder te doen en daardoor merk ik dat mijn tante veel heeft ingeleverd. Ze mag niet bij andere bewoners. Normaal zijn er kerkdiensten, bingo en andere activiteiten. Elke middag was er wel wat te doen. Ze verblijft nu alleen op haar kamer. Ze is gevallen en kan ook niet naar de grote zaal om te eten. Ze eet op haar kamer. Ik ben blij dat ze hier zit.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mijzo - De Stroming? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.