Informatie over
Waardering van Nusantara, locatie Rumah Saya - Ugchelen op 2 mei 2022
Toelichting
Over het algemeen ben ik tevreden over het maken van afspraken, wel zijn de afspraken op het gebied van douchen wisselvallig. Dat moet je vaak een paar keer vragen. De medische zorg wordt ook goed nageleefd. Op persoonsgebied doen ze hun best om iedereen genoeg aandacht te geven, maar er is te veel wisseling in personeel. Dus je kan elkaar niet echt leren kennen. Verder vind ik het veel fijn dat je hier je eigen privacy hebt. Ook is het heel fijn dat hier mijn cultuur hangt, dit is namelijk de enige Indo-instelling in Nederland. Het gebouw en de omgeving is prima, al kan de hygiëne wat beter. Ze doen zeker hun best, maar toch.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Nusantara, locatie Rumah Saya? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.