Naar de navigatie Naar de inhoud

Omring, Den Koogh

Verpleeghuiszorg

8
.0

uit 20 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Deze locatie levert ook Revalidatiezorg.

Informatie over

Waardering van Omring, Den Koogh - Den Helder op 21 augustus 2017

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Verpleging

8

Omgang medewerkers

8

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Aandoeningen bij de vrouw - overig

Toelichting

Ik heb het goed hier. Ik ben tevreden over mijn kamer, ik heb de ruimte en alles wat nodig is past erin. Er wordt elke dag schoongemaakt, het zit er keurig uit. Het eten vind ik niet zo goed, de groenten zijn erg doorgekookt en er zit bijna geen smaak aan. Het verplegend personeel is bekwaam en erg aardig. Ik word goed begeleid tijdens mijn behandeling. Iedereen is erg zorgzaam en betrokken.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Omring, Den Koogh? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.