Informatie over
Waardering van Pantein Castella - Cuijk op 25 november 2020
Toelichting
Het gebouw is niet zo oud en het wordt goed schoongehouden. Mijn man heeft in zijn kamer een eigen badkamer. Er wordt goed gezorgd voor mijn man. Hij wordt gedoucht en hij krijgt zijn natje en zijn droogje. Hij wordt in de ochtend wakker gemaakt. De medewerkers nemen de tijd voor mijn man. Als hij zich niet goed voelt, dan wordt hij bezig gehouden. Hij mag dan een klusje doen, het is dan iets wat hij leuk vind om te doen. Ze maken vaak ook een praatje met hem. Ik vind het jammer dat er niet zoveel vrijwilligers meer mogen komen, vanwege corona. Voorheen deden ze bijvoorbeeld veel spelletjes, nu is dat dan wat minder. Ze gaan nog wel 2 keer per week wandelen met mijn man.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Pantein Castella? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.