Informatie over
Waardering van Pro Senectute, Zorglocatie Wildhoef - Bloemendaal op 12 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
Over zeer veel zaken zijn wij tevreden. Luisteren naar de familie wordt goed gedaan door de zorg. Client is goed verzorgt. Er wordt gecommuniceerd met familie door verpleging en verzorging. Arts en psycholoog geen goed contact mee. Ze houden zich constant aan de 'wet'. Er zijn veel tegenstrijdige berichten en meningen. Naar onze familie luisteren ze niet of nemen geen actie. Wordt niet terug gebeld door psycholoog. Of warrig terwijl hij ook thuis is met lawaai van zijn kinderen. Niet client gericht. De groep mensen op VP afdeling zitten veel alleen. Langdurig aan tafel. Weinig tot geen activiteiten. Verpleging veel niet in de huiskamer. De medewerker van de keuken houd dan toezicht. Is niet bekwaam hiervoor. Ergotherapeut een 10! Zij is zo ontzettend client en familie gericht. Ze is een grote steun voor ons.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Pro Senectute, Zorglocatie Wildhoef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.