Informatie over
Waardering van Rosa Spier Huis - Laren op 12 november 2020
Toelichting
Ik geniet van mijn mooie appartement. Iets van de kaart eten in het restaurant met bezoek is ook heel fijn, maar door Corona is dit nu niet mogelijk. De mensen van de zorg zijn altijd druk. Ze hebben geen tijd, maar ze zijn wel altijd vriendelijk en lief. Ik bel soms de zorg met een vraag. Dan zeggen ze soms: we hebben nu de overdracht, maar vaak hoor ik niets en moet ik lang wachten op hun komst. Men praat erg vlug en houdt weinig rekening met slechthorenden. Ik moet me aanpassen aan de prettige zorgmedewerkers. Ze worden constant gebeld. Volgens mij is er te weinig personeel. Het eten wordt goed klaargemaakt maar is smakeloos, flauw. Voor mij mag het wat pittiger. Zelf zout toevoegen is niet lekker, je moet het eten met zout in het kookwater bereiden. Ik krijg altijd een heel groot portie eten. Veel teveel, het merendeel gaat terug en belandt in de afvalbak. Er is aan het huis een arts verbonden. Ze komt nooit eens zo maar binnenlopen. Je moet dan een afspraak maken.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Rosa Spier Huis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.