Informatie over
Waardering van Savant Zorg, Woonzorgcentrum Savant Alphonsus - Helmond op 12 mei 2022
Toelichting
Hij heeft in 2020 in het ziekenhuis 3 decubituswonden opgelopen doordat hij daar steeds op dezelfde zij is blijven liggen. Hij kon zich niet zelf verleggen vanwege de handicap welke hij al van jongs af aan had. Daarna is hij op de revalidatieafdeling van het ziekenhuis na 4 weken liggen direct voor hele dagen in de rolstoel gezet. Aangezien hij thuis niet meer op de goede manier verzorgd kon worden is hij opgenomen in een verpleeghuis in Heeswijk alwaar hij 11 maanden is geweest. Hij wilde toch heel graag terug naar Helmond. Hij is van 5 juli 2021 t/m 28 maart 2022 opgenomen geweest in Alphonsus te Helmond. Hij is door de verzorgenden altijd met alleHSP vriendelijkheid en veel respect verzorgd en behandeld. Ook de arts heeft steeds overleg gehouden zowel met mijn man als met mij. Zelfs de zorg heeft aandacht niet alleen voor de patiënt maar ook voor de echtgenote. Nogmaals hartelijk dank voor deze mooie periode tot aan zijn overlijden.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Savant Zorg, Woonzorgcentrum Savant Alphonsus? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.