Informatie over
Waardering van Savant Zorg, Woonzorgcentrum Savant de Eeuwsels - Helmond op 26 november 2021
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
De zorgverleners doen het het heel goed op een enkeling na. Het appartement wordt één keer per week schoongemaakt maar ik hou het ook nog zelf schoon. Er wordt genoeg georganiseerd voor de mensen. Ik zou wel meer aandacht willen maar daar hebben ze geen tijd voor. Het eten vind ik wel lekker alleen de rijst is nog niet goed gaar en macaroni is nog hard.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Savant Zorg, Woonzorgcentrum Savant de Eeuwsels? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.