Silverein, locatie De Vier Linden / Leilinde
Verpleeghuiszorg
uit 8 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Silverein, locatie De Vier Linden / Leilinde - Amersfoort op 16 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Aandoeningen bij de vrouw - overig
Toelichting
Ik heb een fijne woonruimte met een mooi uitzicht. Ik kan goed met de medewerkers overweg en zij met mij. Wij hebben belangstelling voor elkaar en wij kunnen alles tegen elkaar zeggen. De medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. Over het algemeen genomen krijg ik een goede lichamelijke verzorging en als ik tijdens deze verzorging met humor geholpen word, dan voel ik mij daar ook beter bij. Als ik bel dan moet ik wel eens wachten, maar dat komt waarschijnlijk ook omdat de medewerkers druk zijn. De sfeer is hier heel goed, hoe de meiden en ook de bewoners zijn maakt het dragelijk om hier te wonen. Daarom draagt het wonen hier bij aan de kwaliteit van mijn leven. Ik zou het hier zeker aanbevelen aan anderen, de sfeer en verzorging is hier heel goed. Behalve het eten, dat is slecht, dat komt omdat het ergens anders wordt klaar gemaakt. Maar daar wordt nu een oplossing voor gezocht.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Silverein, locatie De Vier Linden / Leilinde? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.