Informatie over
Waardering van Stichting De Hoven, Verpleeghuis De Twaalf Hoven - Winsum op 14 februari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Wat ik heel fijn vind is dat elke afdeling is opgedeeld in huiskamers met vaste bewonersgroepen. Dat geeft voor de dementerende ouderen denk ik, zo lang mogelijk, een stukje herkenning. Verder laten ze hen ook boodschappen doen en meehelpen. Ik vind wel dat er af en toe een beetje weinig zorg is, omdat er te weinig personeel is. Verder gaat het wel goed.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Stichting De Hoven, Verpleeghuis De Twaalf Hoven? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.