Informatie over
Waardering van Thebe Hagedonk - Prinsenbeek op 17 februari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Er is te weinig en te laag gekwalificeerd personeel. De communicatie tussen het personeel is ook niet goed. Er is sprake van onderbezetting en te weinig organisatie. We hebben geen tijd voor dingen als samen koken en wassen. Ook zou er beter schoongemaakt kunnen worden. Er is één zuster voor meerdere afdelingen. Dit zorgt voor veel onduidelijkheid. Het gebouw is verder wel mooi. Er komt ook nieuwbouw. Daarnaast zijn er veel activiteiten voor de bewoners.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Thebe Hagedonk? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.