Informatie over
Waardering van Treant, Woonzorgcentrum De Schutse - Coevorden op 16 juni 2023
Aandoening / behandeling
Dementie
Toelichting
De verzorgenden zijn heel lief en aardig voor mijn vader. Er worden heel veel activiteiten georganiseerd. Waar dat lukt sluit mijn vader aan want hij kan niet overal meer aan meedoen. Ik vind het een mooie locatie, het is dicht bij een park waar je kan wandelen en het is ook dicht bij de stad. Ik ben tevreden maar er zijn een paar dingen die beter zouden kunnen. Mijn man heeft een gehoorapparaat en als ik kom, merk ik het direct als hij niets hoort. De batterijen blijken dan leeg te zijn. Het lijkt mij dat het personeel dat ook moet merken. Ook maak ik regelmatig het toilet van mijn man schoon omdat het smerig is. Als ze hem naar de wc helpen en zien dat het vies is, zou het fijn zijn als ze het wat vaker even schoonmaken.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Treant, Woonzorgcentrum De Schutse? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.