
TriviumMeulenbeltZorg (TMZ), Overbruggingsafdeling De Horst
Verpleeghuis en verzorgingshuis
Adres
Zilvermeeuw 1 7609 PP Almelo
Telefoon
0900-2453453
Locatie
Deze locatie is onderdeel van
TriviumMeulenbeltZorg (TMZ)
Er zijn 26 waarderingen
Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen Waarderen
Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Profiel

De Horst is een zogenoemde overbruggingsafdeling in het Almelose ziekenhuis (ZGT). Op deze afdeling biedt TMZ verpleeghuiszorg en/of kortdurende revalidatie aan mensen die na een verblijf in het ziekenhuis nog niet naar huis kunnen of moeten wachten tot er plaats is bij een zorginstelling.
De Horst kenmerkt zich door rust en comfort. De afdeling beschikt over een gezamenlijke huiskamer waar cliënten gezellig samenkomen en deel kunnen nemen aan de aangeboden activiteiten. Cliënten die na hun verblijf bij De Horst andere zorg nodig hebben, kunnen uiteraard aan TMZ verbonden blijven.
TMZ biedt de volgende diensten aan op deze locatie:
Herstelzorg
Lees meer
Waarderingen
Gemiddeld waarderingscijfer per jaar
2022
9
1
waardering
2021
8
1
waardering
2020
7
7
waarderingen
2019
8
11
waarderingen
2018
9
6
waarderingen
2017
9
3
waarderingen
Waarderingen
De sortering wordt niet beïnvloed door de zorgaanbieder. Lees meer.
-
Waardeer deze zorginstelling
-
Er zijn 26 waarderingen.
Waarderen
-
Klachten over uw behandeling?
-
Lees hier hoe u uw klacht kunt melden.
Meld klacht
-
Twitter TriviumMeulenbeltZorg (TMZ), Overbruggingsafdeling De Horst
-
TMZ Wij zijn op zoek naar meerdere Verzorgende IG’ers voor de wijkteams in diverse regio’s. Als Verzorgende IG’er in de… https://t.co/MTOEkYjJwiTMZ Meer weten of direct solliciteren? Kijk dan op 👉 https://t.co/4DoFqRscH6 #TMZ #bijzonderebegeleiding #ouderenzorg… https://t.co/FKE8fkg4NkTMZ Dan is de afdeling bijzondere begeleiding in locatie Het Hof in Hengelo wat voor jou!😉Binnen deze afdeling zijn er… https://t.co/alulllMk8Z
- Bekijk alle Twitter berichten