Informatie over
Waardering van Viattence, locatie Turfhorst - Wezep op 10 december 2021
Toelichting
Ik moet afspraken vaak herhalen en moet het personeel op meerdere punten aanwijzen wat we afgesproken hebben. Bijvoorbeeld: Mijn vader moet regelmatig drinken aangeboden krijgen. Als ik er zelf ben, valt mij op dat dit niet altijd gebeurd. Ook vind ik dat de kwaliteit van de verzorging heel erg verschilt per medewerker. Het is ook een leerafdeling geworden waar leerlingen kunnen leren, dat speelt ook mee. Je merkt echt verschil tussen personen die hart voor de zaak hebben en sommigen die wat afstandelijker zijn. Het gebouw vind ik prima. Het enige wat ik mis is kamers niet echt geventileerd kunnen worden. Dit moet via de tuindeur voor frisse lucht. Dit snappen we niet. Tot slot vind ik dat de bewoners te weinig geactiveerd en geprikkeld worden. Er wordt niks actief met ze gedaan. Daar worden mensen ook weer minder alert van. Ik zou graag willen zien dat er meer gedaan wordt met de mensen. De zorg heeft daar nu te weinig tijd voor, en vind ik een groot gemis.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Viattence, locatie Turfhorst? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.