Vitalis Berckelhof
Verpleeghuiszorg
uit 18 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Informatie over
Waardering van Vitalis Berckelhof - Eindhoven op 9 december 2021
Toelichting
Mij moeder is dementerende. En mag zelf bepalen of ze wel of niet doucht... onder verschoning ondanks incontinentie Omdat ze regie mag houden. Wat ik begrijp maar met Dementie weet je toch niet wanneer je wel of niet gedoucht bent? . En ik vind dat er veel meer gedaan hoort te worden op alle locaties mbt dove en zeer slecht horende dementerende ouderen! Ik moet met oplossingen komen zoals pictogrammen etc ik dochter... voor mij geen probleem maar niet iedereen heeft een kind.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vitalis Berckelhof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.