Informatie over
Waardering van Vitalis Peppelrode - Eindhoven op 21 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
De zorg voor mijn moeder vind ik goed. Als ik er kom, dan zie ik dat ze goed gewassen wordt en dat ze netjes is aangekleed. Ze krijgt haar eten op tijd. Daar ben ik tevreden over. Het enige minpuntje is, dat ik het wel eens moeilijk vind om een afspraak met een arts te maken. Dat heeft ook te maken met mijn drukke bestaan en de vakantieperiode. De omgang met de medewerkers vind ik goed. Als ik er ben, dan spreken ze mij altijd wel even aan. Ze praten mij dan even kort bij over mijn moeder. Dat vind ik prima. De privéaccommodatie vind ik wat klein. Dat vond ik in het begin wat moeilijk. De overgang vanuit een eengezinswoning naar een kamer, is gewoon heel groot. Het gebouw vind ik wel wat verouderd, maar men blijft wel bezig om dingen ook weer te vernieuwen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vitalis Peppelrode? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.