Informatie over
Waardering van Vivium Zorggroep, locatie De Stichtse Hof - Laren op 28 maart 2023
Aandoening / behandeling
Ziekte van Alzheimer
Toelichting
Ik heb echt de indruk dat mijn naaste daar in goede handen is. Ze weten heel goed hoe ze met het ziektebeeld moeten omgaan. Ik heb vele andere huizen bezocht, waardoor ik kan aangeven dat met de middelen die ze hebben ze het goed doen. Daarmee bedoel ik de financiële middelen en de hoeveelheid personeel die ze tot beschikking hebben. Wat ik als verbeterpunt kan aangeven is de onderlinge communicatie tijdens het wisselen van de diensten. De middagdienst weet bijvoorbeeld niet goed wat er in de ochtend is gebeurd. Verder vind ik het jammer dat je niet meer à la carte kan bestellen in het restaurant.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vivium Zorggroep, locatie De Stichtse Hof? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.