Informatie over
Waardering van Vivium Zorggroep, locatie De Zandzee - Bussum op 28 maart 2023
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Het is fijn dat ik gebruik kan maken van het cliëntenportaal. Zo kan ik elke dag even kijken hoe het gaat met mijn naaste. Er is een kapper en een pedicure. De kamers zijn erg ruim en er heerst een fijne sfeer. De maaltijden zijn prima en afwisselend. Mijn naaste gaat voor het diner naar het restaurant. Ik vind het personeel heel vriendelijk en betrokken. Er zijn voldoende activiteiten, maar mijn naaste wil zelf niet altijd meer meedoen en zit dan gewoon bij de televisie in de huiskamer.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vivium Zorggroep, locatie De Zandzee? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.