Informatie over
Waardering van Woonzorgcentrum Mr. L.E. Visserhuis - Den Haag op 16 november 2020
Toelichting
De accommodatie vind ik prima. Het ziet er netjes uit. Het is over het algemeen schoon. Het ligt in een goede buurt. De nodige faciliteiten zijn aanwezig. Het is voor de mensen die langskomen ook makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer en de auto. Het ligt gedeeltelijk bij winkels en gedeeltelijk bij groen. Een paar appartementen hebben op architectonisch vlak een beetje onhandige aspecten. Als ik een afspraak maak, dan wordt dat nagekomen. Als er iets verandert, dan krijg ik dat te horen. De afspraken komen niet altijd even goed door. Je hebt namelijk met veel mensen te maken. Over het algemeen zijn ze bijzonder vriendelijk en persoonlijk, juist ook in deze tijd waarin ze behoorlijk onder druk staan.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Woonzorgcentrum Mr. L.E. Visserhuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.