Informatie over
Waardering van Woonzorgcentrum Mr. L.E. Visserhuis - Den Haag op 29 oktober 2020
Toelichting
De verpleging doen ze heel netjes. Mijn moeder ziet er altijd heel verzorgd uit. De verzorgenden doen ook altijd wat extra's zoals een extra wandeling maken of een bloemetje op de gemeenschappelijke huiskamer zetten. Ik merk dat ze heel veel moeite doen om goed voor mijn moeder te zorgen. Ik heb toch wel vaak gehad dat er afspraken worden gemaakt, maar dat ik daar toch weer achteraan moest gaan. Ik merkte dat ze niet nagekomen werden. Dat komt denk ik mede door de drukte en de wisseling van personeelsleden. De accommodatie vind ik perfect. Aan de ene kant heb je het bos en aan de andere kant een winkelcentrum. De kamers vind ik prima. Mijn moeder heeft een eigen badkamer. Dat is perfect.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Woonzorgcentrum Mr. L.E. Visserhuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.