Informatie over
Waardering van WZH Carel van den Oever - Den Haag op 4 juli 2019
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Aandoeningen bij de man - overig
Toelichting
Ik ben blij dat ik hier woon gezien mijn situatie. Hier krijg ik de hulp die ik nodig heb. In het begin vond ik het wel erg moeilijk omdat beiderzijds, de medewerkers en ik, elkaar niet kende. Maar nu weten de zusters wel wie ik ben en functioneer. Belangrijk vind ik, dat het vaste team mij verzorgd maar het personeel wisselt hier nog wel eens. Over het algemeen houden de werknemers zoveel mogelijk rekening met wat ik nog wel en niet kan. Ik heb betrekkelijk veel hulp nodig en daarin doen de zusters hun best. Als het mogelijk is en hebben de zusters tijd, dan is er wel eens ruimte voor een gesprekje. Daar ben ik dan heel blij mee. Tijdens mijn verzorging wordt er natuurlijk wel gepraat. Zo op de dag komt er nog wel eens een zuster om te vragen of ik wat wil drinken. Ik kom graag in het restaurant om met andere bewoners samen te zijn. Van de medewerkers heb ik nog geen onvertogen woord gehoord, ze blijven altijd professioneel in hun houding. Maar af en toe een grapje kan gelukkig ook. Ik vind het wel moeilijk om zusters te begrijpen die de Nederlandse taal niet goed beheersen. Als ik ergens naar toe moet zijn de zusters op de hoogte en wordt mijn maaltijd klaar gezet en de medicijnen staan klaar om mee te nemen. Vergeten doet ieder mens wel eens wat. Maar ik denk altijd maar, ik kan de zusters ook ergens aan herinneren zodat iets wel gebeurt. Er is beneden een klein winkeltje waar ik meestal wel alles kan kopen waar ik behoefte aan heb. Mijn appartement is totaal naar mijn zin. Het enige is dat de badkamer erg krap is, zeker als een verzorgende er nog bij moet om mij hulp te verlenen. Het is dan erg benauwd in de badkamer. Ik heb erg behoefte aan regelmaat. Het wachten op hulp kan wel frustrerend zijn. Maar ik heb er ook begrip voor dat niet alles op vaste tijden gedaan kan worden.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor WZH Carel van den Oever? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.