Informatie over
Waardering van Zonnehuisgroep Amstelland, Zonnehuis Majella - Mijdrecht op 4 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
Ik vind dat er voldoende aandacht is voor mijn tante. Als ze ergens mee zit, kan ze bij de medewerkers terecht. Ze hebben altijd een leuk weekschema waar ze aan deel kan nemen. Ik heb nooit zo veel vragen, maar als ik vragen heb lopen de contacten tussen mij en de medewerkers goed. In het huidige gebouw wordt niet meer geïnvesteerd, omdat ze bezig zijn met een nieuw gebouw. Ondanks het feit dat er een nieuw gebouw komt, vind ik dat het onderhoud wel minimaal moet blijven. In het trappenhuis is de bekleding erg oud. De toiletten zijn niet meer fris, ze zijn toe aan vervanging. We zijn blij dat mijn tante erg tevreden is, dat ze bij deze instelling verblijft.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zonnehuisgroep Amstelland, Zonnehuis Majella? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.