Informatie over
Waardering van Zorgbalans, Woonzorglocatie Huis ter Hagen - Driehuis op 3 november 2020
Toelichting
Het gebouw is heel sfeervol als je binnenkomt. Er zijn decoraties naar de tijd van het jaar. Er is een balie. Het is niet heel erg groot. Het is knus. De locatie is fantastisch want je zit zo in het bos. Mijn vader heeft een mooi uitzicht. Mijn vader heeft een appartement met een aparte slaapkamer met een ruime douche. Er zijn mogelijkheden om ergens anders naar toe te gaan, maar mijn vader maakt daar nauwelijks gebruik van. Er is in het huis een winkel,kapper, fysio. Er is een prachtige eetzaal waar ze bij het eten een wijntje kunnen krijgen. Ik vind de arts een 10 verdienen, de verpleegkundigen een 9 en de verzorgenden een 8. Dat laatste komt echt door tijdgebrek. Er is een sfeervolle kapel in het huis. Er is een gezellig restaurant. Er is altijd wel wat te doen zoals gym, yoga of een modeshow. Er komen ook wel koren optreden. Elke week staat er op elke tafel in de lounge een bos bloemen die door een bloemist worden verzorgd. Niet alle appartementen hebben een mooi uitzicht. Ik vind dat de medewerkers heel hard werken en vaak niet aan eten toe komen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorgbalans, Woonzorglocatie Huis ter Hagen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.