Waardering van Zorgcentra Meerlanden, locatie De Meerwende - Badhoevedorp op 14 februari 2022
Aandoening / behandeling
Ziekte van Alzheimer
Toelichting
Ik vind de verzorging goed. Alles wat mijn moeder nodig heeft kan ze krijgen. De activiteiten die ze doen vind ik heel leuk. Ze doen veel met de bewoners zoals bijvoorbeeld muziektherapie en een video-fiets. Mijn moeder doet overal aan mee. Als ik er ben vind ik de verzorging die ik zie prima. Ze zijn heel lief voor mijn moeder. Ik merk wel dat niet alle verzorgers goed Nederlands spreken. De communicatie loopt daardoor wat moeilijker. Er is door verwarring in namen wel eens iets misgegaan in het uitdelen van medicatie. Deze verantwoording hoort eigenlijk niet bij mensen die de bewoners niet goed kennen. Ze hebben een web portal waarin een rapportage wordt bijgehouden en dit kan ik als familie meelezen. De kamers zijn wat klein en het is een nadeel dat er geen toilet op de kamer is. Het gebouw is mooi. Er is een grote binnenplaats met zitjes en een brasserie. Mijn moeder kan daardoor ook gewoon naar buiten als het mooi weer is. Dat is heel fijn.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorgcentra Meerlanden, locatie De Meerwende? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.