Informatie over
Waardering van Zorgcentrum Beek en Bos - Heythuysen op 23 april 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Een punt van kritiek op deze instelling is dat het personeel te weinig op de kamers kwam vond ik. Vooral toen dit nodig was bij een kennis was hier te weinig zorg. Ook hier was er een wachtlijst doordat er niet genoeg kamers beschikbaar waren. Er wordt uitgebreid, waardoor er recentelijk wel meer kamers beschikbaar geraakten.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorgcentrum Beek en Bos? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.