Naar de navigatie Naar de inhoud

Zorggroep Almere, Woonzorgcentrum De Overloop

Verpleeghuiszorg

7
.8

uit 64 waarderingen

Informatie over

Waardering van Zorggroep Almere, Woonzorgcentrum De Overloop - Almere op 31 juli 2017

Geverifieerd

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Verpleging

8

Omgang medewerkers

8

Kwaliteit van leven

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Aandoeningen bij de man - overig

Toelichting

Ik heb een tijd in het ziekenhuis gelegen en kon niet meer naar huis. Daarom ben ik hier terecht gekomen. Ik heb niet veel zorg, maar ik kan het wel krijgen. Mijn medicijnen worden elke ochtend gebracht. Drie keer per dag ga ik naar het restaurant. Het eten is behoorlijk. Ik heb met niemand van de medewerkers problemen. De kwaliteit van leven is er wel. Ik heb me er mee verzoend dat ik afhankelijk ben van anderen. De mede bewoners hebben hun eigen problemen en daar moet je rekening mee houden. Ik red me hier goed. Als ik een probleem heb, dan wordt hier meteen goed op gereageerd. Merendeel van de medewerkers zijn heel hulpvaardig en met de meesten kan ik goed overweg. In het gebouw zijn alle voorzieningen aanwezig. De kamer is niet groot, maar toereikend voor mij. De verzorging is goed.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • Geverifieerd

    De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorggroep Almere, Woonzorgcentrum De Overloop? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.