Brijder Verslavingszorg Kliniek Alkmaar
Verslavingszorg
uit 4 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Brijder Verslavingszorg Kliniek Alkmaar - Alkmaar op 25 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Verslavingen
Toelichting
Ik heb afgelopen zomer de therapie bij de ISBA gehad. Ben er zeer te spreken over!! Er zijn zeer ervaren medewerkers en ook was er een zeer goede ervaringsdeskundige. Zonder deze therapie was ik nu nog steeds niet van mijn verslaving af geweest. Daarnaast ben ik veel rustiger geworden . Ik ga weer naar feestjes bij vrienden en kennissen en dat deed ik geheel niet meer. Daarnaast heb ik veel meer geduld en voel me niet meer direct aangevallen. Ook mijn gevoel van zinloosheid van mijn leven zijn geheel verdwenen en ik vind dat ik er mag zijn en ben eindelijk trots op mezelf. Door het inzicht in mijn schema's kan ik nu omgaan met moeilijke momenten en daardoor ben ik veel positiever!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Brijder Verslavingszorg Kliniek Alkmaar? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.