Naar de navigatie Naar de inhoud

JellinekMinnesota

Verslavingszorg

7
.8

uit 29 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van JellinekMinnesota - Amsterdam op 29 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

8

Omgang medewerkers

8

Informatie

6

Luisteren

7

Accommodatie

6

Aandoening / behandeling

Verslavingen

Toelichting

Ik ben in maart opgenomen in de kliniek op het Surinameplein eerst klinisch 15 weken en daarna 13 weken dagbehandeling ik heb het als een perfecte behandeling ervaren voor mij als persoon en zou het aan rade bij de meeste mensen die het ook niet alleen kunnen met stoppen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor JellinekMinnesota? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.