Waardering van Point O - Schaijk op 29 september 2022
Aandoening / behandeling
Verslavingen
Toelichting
Over Point O en in dit geval de dagbehandeling ben ik zeer tevreden. Ik heb me gehoord en gezien gevoeld, ik ben serieus genomen, ik heb veel geleerd. En niet onbelangrijk, ik krijg ook af een toe een schop onder mijn kont, en werd op mijn gedrag aangesproken, niet altijd leuk, wel helpend, zeker als het om gedrag gaat waar ik mezelf niet van bewust was/ben.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Point O? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.