Naar de navigatie Naar de inhoud

Allévo zorg thuis team Goes

Wijkverpleging

8
.4

uit 109 waarderingen

Winnaar van:

Informatie over

Waardering van Allévo zorg thuis team Goes - Goes op 27 november 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

3

Behandeling

2

Omgang medewerkers

2

Informatie

2

Luisteren

2

Accommodatie

2

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Wegens chronische ziekte heb ik al lang thuiszorg, tot mijn spijt is de keuze van thuiszorg instellingen hier nogal beperkt. en ben ik aangewezen op Allevo. Het (midden) kader is erg onvriendelijk en weinig betrokken bij de noden van hun clientèle. Bij de werving van hun personeel wordt niet of nauwelijks gescreend zodat er veel personeel werkt met lager dan LBO niveau. Men wordt dus geconfronteerd met "hulp" die niet of nauwelijks in staat is hun taak naar behoeven uit te voeren, Indien men dan ongenoegen laat blijken en andere hulp verzoekt is er totaal geen begrip en is de zorgvrager altijd de schuldige. Er is geen voorlichting naar de hulp over cliënt en de specifieke hulp behoefte van de cliënt. Er is geen feedback over het functioneren van de hulp. Er is geen enkele evaluatie over het functioneren van de hulp en de vraag of het geboden past bij de zorgbehoefte van Cliënt. Er is een uiterst rigide regeltjes structuur die tot het absurde dient nageleefd te worden door de hulp, anders loopt het niet goed met hen af. De meeste hulpen vrezen daarom ook voor hun baan. Telefoneren tussen hulp en cliënt b.v. is streng verboden evenals elke vorm van contact buiten de werkuren om, als men elkaar in de stad tegenkomt mag men elkaar niet aanspreken. En heb je eenmaal gedurende een jaar leuk contact opgebouwd met de hulp, dan kan zonder aankondiging opeens die hulp worden vervangen door een andere onbekende hulp en zien men de vertrouwde hulp niet meer terug. Klachten over diefstal door hulp worden, eufemistisch gezegd, niet serieus genomen. Het is betreurenswaardig dat een zodanig pover functionerende instelling zo'n monopolie positie mag innemen

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Allévo zorg thuis team Goes? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.