Informatie over
Waardering van Thuiszorg Pantein Boekel - Venhorst - Boekel op 9 mei 2022
Toelichting
De verzorgenden komen twee keer per dag. Ze helpen mij dan met het aan- en uittrekken van mijn steunkousen en smeren ook mijn benen in. Ze komen bijna altijd op de afgesproken tijd. Als ze veel later komen, dan bellen ze mij even op. Dat vind ik prettig. Ik krijg zorg van verschillende verzorgenden, maar daar heb ik geen problemen mee. Ik ben heel tevreden over de zorg die ik krijg. De meeste verzorgenden behandelen mij echt met aandacht. Sommige kijken ook even hoe het met het wondje aan mijn teen is. Ik vind dat prettig, omdat ik het zelf niet zo goed kan zien. Als ik mij niet prettig voel, dan blijven ze soms nog even bij mij om te praten. Dat vind ik heel fijn.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Thuiszorg Pantein Boekel - Venhorst? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.