Informatie over
Waardering van Thuiszorg Pantein Boekel - Venhorst - Boekel op 10 mei 2022
Toelichting
Ik was heel blij met deze zorg. Alles ging goed. Er kwamen ongeveer vijf zorgverleners. Dat vond ik prima. De tijden kwamen mij niet altijd goed uit, maar ik schikte me. Ze douchten en wasten me en hielpen me met aan- en uitkleden. Ze waren heel vriendelijk. Ik heb geen verbeterpunten.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Thuiszorg Pantein Boekel - Venhorst? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.